En İyi Ücretsiz Bitcoin Kazandıran Site

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere en iyi bedava bitcoin kazandıran bir web sitesini tanıtacağız.

Site gerçekten dünya çapında tanınmış ve ödemeler çoğu kez alınmış bir sitedir.Yani herhangi bir güvensizliğiniz olmasın.Zaten siteye para yatırmadan kazanç sağlayacağınız için dolandırıcı bile olsalar denemekte fayda var.Çünkü zaman da harcamıyor bitcoin kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.Şimdi uzun uzun detaylı bir şekilde anlatalım.Öncelikle site adresimizi paylaşalım ve anlatıma öyle başlayalım.

Site adresimiz burasıdır = freebitco.in

Evet arkadaşlar freebitco.in sitesi sayesinde her saat başı ücretsiz bitcoin kazanabiliyorsunuz.Site çekiliş üzerine çalışmaktadır.Öncelikle üstte verdiğimiz linke tıklayarak siteye kaydolun.Ardından üste menüden “FREE BTC” menüsüne girerek her saat başı ücretsiz bitcoin çekilişine katılabiliyorsunuz.

Gördüğünüz gibi öncelikle “FREE BTC” sayfasını açın.Ardından aşağıdaki gördüğünüz gibi “ROLL” butonuna basın.Bu şekilde her saat başı ücretsiz bitcoin çekilişine katılıp btc kazanabileceksiniz.

ROLL yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir sayı çıkacak.

Bu sayı ne kadar çok olursa kazancınız o kadar yüksek olur.Bu sayı rastgele geliyor.(Fakat ne kadar sitede aktif olursanız şans oranınız da o kadar artar diye düşünüyoruz site ingilizce olduğu için şimdilik sistemi pek çözemedik ilerleyen zamanlarda daha detaylı anlatacağız.)Bitcoin kazançları ise aşağıdaki tabloya göre yapılmaktadır.

Burada sistem 0 ile 10000 arasında bir sayı seçiyor.Eğer bu sayı üstteki gibi aralıklara düşerse karşısındaki btc’yi hesabınıza yüklüyor.Yani tamamen şansa göre 10000. sayı gelirse 0.03 btc kazanırsınız.Bu da şuanlık 600 küsür tl‘ye tekabül ediyor.Artık gerisini siz düşünün.Site gayet güzel.Epey bir kullanıcısı var ve şikayet sayısı da çok az.

Tabii ki btc sadece ROLL yaparak kazanılmıyor.Ek olarak üstteki menüleri kullanarak çeşitli oyunlar oynayabilir ve bitcoin miktarınızı katlayabilirsiniz.Ama yeni başladıysanız ilk önce her saat başı ROLL yaparak bitcoin toplamanızı tavsiye ediyoruz.Sonradan diğer oyunları oynayarak paranızı katlarsınız.

Ödemeleri ise bitcoin cüzdanınıza otomatik olarak alıyorsunuz.Bitcoin cüzdanınızı üst menüden “PROFILE” kısmına girerek “CHANHE WITHDRAWAL ADDRESS” kısmından kendi bitcoin cüzdanınızı yazıp değiştirebilirsiniz.

Son olarak dediğimiz gibi arkadaşlar site tamamen güvenilir diyebiliriz.Şimdilik anlatacaklarımız bu kadar.Eğer siteye referans üyeliğimle kaydolursanız beni çok memnun edersiniz.Referans linkime buradan ulaşabilirsiniz.

NOT=Son olarak üyelik linkini tekrardan paylaşmak istedik.Buraya tıklayarak freebitco.in sitesine üye olabilir ve ücretsiz bitcoinler kazanabilirsiniz.

NOT 2=Ek olarak aynı sitenin dogecoin kazanma versiyonu da bulunmaktadır.Daha doğrusu iki site de aynı firmanındır diyebiliriz.Buradaki yazımızı okuyarak ücretsiz dogecoinler kazanabilirsiniz.Teşekkürler.

Şimdilik bu kadar.Umarız faydalı olmuştur.Herkese bol kazançlar dileriz…

YORUMLAR

  1. Sizi refere edip üye olacağım, bilgilendirme için çok teşekkür ederim, umarım işe yarar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir