En Karizma 5 Anime Karakteri

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere en karizma 5 anime karakterinden bahsedeceğim.Tabii ki bu benim sıralamam ama eminim ki sizde benim gibi sıralardınız diye düşünüyorum 😉 .Yanlış bir liste olmuş diyorsanız yorum kısmına kendi sıralamanızı yazabilirsiniz.Bu arada en güzel 5 anime karakteri yazımı da okumayı unutmayınız.

 

5 = Kirito (Sword Art Online);

Kendisi Sword Art Online adlı animenin başrol karakteridir.Oyundaki ismi Kirito ama gerçek hayattaki ismi Kazuto Kirigaya‘dır.Karizması ile 5. sırayı hak ediyor.

kirito

 

4 = L (Death Note);

Kira ile kapışan ve birbirlerine akıl oyunları yapan iki karakterde aslında bu sıralamayı hak ediyor.Ama birini tercih etmek gerekirse tabii ki L derim.Şimdi diyeceksiniz ki sen “L” ci misin.Tamam ikisi de sağlam karakter ama L in ayrı bir duruşu var.O yüzden 4. sırayı hak ettiğini düşünüyorum.

l death

 

3 = Kai Hiwatari (Beyblade);

Aslında beyblade tam anime diyemeyiz.Daha çok çizgi filmi anımsatıyor.Ama yinede bu adamı eklemeden olmazdı bu listeye.Bu adama yapılacak yorum yok 🙂

kaii

2 = Roy Mustang (Full Metal Alchemist Brotherhood);

Alev simyacı olarak da akıllarımızda kalan kör olmasıyla birlikte çok üzüldüğüm bir anime karakteri.Şüphesiz animenin zannımca en güçlü ve en karizmatik karakteridir.

ro mustang

 

1 = Uchiha İtachi (Naruto-Naruto Shippuuden);

Vee geldik 1. sıraya Naruto izlemeyenlerin bile hayran kaldığı bu karakteri tabii ki ilk sıraya koyuyorum. Olağanüstü zekasıyla animenin kilit karakteri diyebilirim. Karizması,gücü,zekası,duruşu ile tüm animelerin en üst düzey karakteri olduğu aşikar.

itachi

 

YORUMLAR

  1. Böyle bir liste hazırlayıp 1. sıraya Alucard’ı koymamak olmamış. Liste de zaten pek mantıklı değil. !. hokagenin neyi karizma ki ?

    1. Koskaca 1. hokage yani karizma denilince sadece yakışıklılık olarak algılamayın adamın bir havası var :).Görüşüne saygı duyarım hocam sonuçta bu benim top 5 listem.Teşekkür ederim yorumunuz için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir