En Komik Futbol Capsleri

Bugün farklı bir içerikle karşınızdayız.Bugün sizlere en komik futbol capslerini derleyeceğiz ve aşağıda paylaşacağız.Umarız beğenirsiniz.

1-)İlk sırada bir Şener Şen klasiği var.Capsi görünce gülmemeniz zor bir olasılıkdır.”Birgün gene Madrid’deyim” capsine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2-)Bu capsi paylaşmadan olmazdı zaten.Messi’nin en komik capslerinden birisidir diyebiliriz.”Yenge çocukları pistten alalım” capsine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

3-)Zamanında C.Ronaldo,Xavi ve Messi’nin altın top ödülünü alırkenki görüntüsünü bir caps yapmışlar.Gayette güzel olmuş bakınca anlayacaksınız zaten.”Hocam valla biz bir şey yapmadık” capsine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

4-)Bu listeyi Sabri’siz bitiremezdik.Bu yüzden değerli Sabri’mizi de listeye ekledik.Sabri ve Nihat Hatipoğlu hocanın capsine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

5-)Bu capsi bilmeyen yoktur heralde.Her baktığımda bir gülme geliyor.Gerçekten yapanın eline sağlık ve Drogba’ya da bu kare için teşekkürler.

6-)Semih Şentürk’ün Fenerbahçe’de oynadığı zamanlardan bir görüntü sizlerle.Gerçekten anlamlı ve komik bir caps olmuş.Aşağıdaki görüntüye bakarak Semih Şentürk’ün “Güzel kardeşim 2 dakika oyuna girmişim bırak beni ya.” demesi gayet doğal diye düşünüyoruz 🙂

Not=Capsler Google görsellerden alıntıdır.Kaldırılmasını istediğiniz bir resim varsa yorum atarak kaldırma talebi yapabilirsiniz.Teşekkürler.

Şimdilik en komik futbol capsleri bu şekildedir.İlerleyen zamanlarda listeyi arttıracağız.Bu arada öne çıkan görselde de bonus bir caps var.O da C. Ronaldo’ya aittir.Herkese iyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir