Eser Yenenler Show (EYS) Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere Eser Yenenler Show (EYS) whatsapp ihbar hattı numarasını paylaşacağız.

Eser Yenenler Show, TV8 kanalında ekranlara gelen ve beğeniyle izlenilen bir show programıdır. Özellikle linç et kısmı programın en çok beğenilen kısımlarındandır diyebiliriz. Programı çok güzel hareketlerden tanıdığımız Eser Yenenler sunmaktadır ve her hafta ünlü konuklar ağırlamaktadır. Kendisine şimdiden ilerleyen zamanlar için başarılar diliyoruz.

EYS show’un ayrıca bir bölümünde whatsapp ihbar hattından gelen mesajlar okunuyor. Yani EYS programına whatsapp üzerinden mesaj atabilir ve programa katılabilirsiniz. Whatsapp ihbar hattı numarasını rehberinize kaydederek programa arkadaşlarınızın, ailenizin, akrabalarınız vb. kişilerin komik anlarını, komiklik videolarını yollayabilirsiniz. Veya komik resimler, komik olaylar tarzında dokümanlar yollayabilirsiniz. Ardından canlı yayında yolladıklarınız komiklik derecesine göre izleyicilerle paylaşılabilir. Üstelik tamamen ücretsiz şekilde whatsapp üzerinden gönderim yapabilirsiniz. Şimdi EYS show whatsapp ihbar hattı numarasını sizlere aktaralım.

Eser Yenenler Show (EYS) Whatsapp İhbar Hattı Numarası:

  • 0 531 381 83 38

EYS Show Whatsapp İhbar Hattı Direkt İletişim Linki:

Numara bu şekildedir. Eğer rehberinize eklemek istemezseniz bir üstte paylaştığımız direkt linkine tıkladığınızda whatsapp’ı otomatikman açmış olursunuz ve rehbere ekleme yapmadan tv8 EYS show programına mesaj gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir