Evet Dedirtecek Evlenme Teklifleri

Evlilik teklifleri çoğu zaman kadınlar tarafından oldukça dikkate alınıyor. Bu durumda erkeklerde sevdiklerinin kadın için en yaratıcı evlilik tekliflerini hazırlayarak sevgililerin kalbini kazanmak için ellerinden gelenleri yapıyorlar.

Evlilik teklifi iki sevgilinin artık sonsuza dek aynı evi ve hayatı paylaşmak istemesi için Dünyanın her yerinde uygulanıyor. Birçok erkek artık diz çökerek evlenme teklifi etmenin sıradan kaldığını düşünerek farklı sürprizler hazırlıyor. Birazdan anlatacağımız evlilik teklifleri çıtayı bir 10 arşın daha yükselteceğe benziyor.

Başlıklar

Basket Maçı Sırasında Evlenme Teklifi

Kulağa oldukça ilginç geldi öyle değil mi? Basket maçı sırasında devre arasında kız arkadaşını maça sokmaya ikna eden bir âşık adam sevgilisine tüm izleyicilerim karşısında evlenme teklifi ederek ‘Evet’ cevabını tabi ki alıyor. Bu teklifin vazgeçilmezi elbette tektaş pırlanta parmağa takılıyor!

Metroda Evlenme Teklifi

Kadın sadece aşık olduğu adam ile bir yere gittiğini düşünürken metroya koro dolduran adam diğer vatandaşların eşliğinde sevdiği kadının parmağına tektaş yüzüğü takarak evet cevabını alıyor. Bence oldukça yaratıcı bu sürprizi acaba nasıl bir evlenme teklifi hazırlasam diyenlerin denemesi gerekiyor!

Off Road Aracında Evlenme Teklifi

Bence harika bir sürpriz! Off road yapan bir adamın onu izlemeye gelen sevgilisine sürüş pistinde yaptığı evlenme teklifi heyecan verici bir sürpriz olmuştur eminim! Tektaş yüzüğü takarken oldukça mutlu görünen sevgililere sonsuz kere mutluluklar.

Bungee-jumping Yaparken Evlenme Teklifi

Maceraperest bir çiftimizin yaşamları gibi deli dolu ve adrenalin içeren evlenme teklifi modeli. Bol sürprizli ve heyecan dolu olan bu teklif sonunda iki sevgili sonsuz mutluluk gemisine çoktan binerek yeni yaşamlarına merhaba demişlerdir.

Sinema Salonunda Evlilik Teklifi

Kendi çektiği kısa bir film ile sevgilisine evlilik teklifi eden adam ne romantik adam öyle değil mi? Tektaş yüzüğü parmağına takarak sevdiği adamın teklifine evet cevabı vererek sonsuza dek mutlu yaşamak için birbirilerine söz verdiler.

Uçakta Evlilik Teklifi

Sanırım böyle bir evlenme teklifi almak hiçbir kadının aklına gelmez! Sürpriz dolu ve aşık adam sevdiği kadına sonsuza dek birlikte olmak istediğini uçakta evlenme teklifi ederek mutlu bir evliliğe yelken açıyorlar.

Evlenme tekliflerinde başrolde olan tektaş yüzük günümüzde olmazsa olmazların arasında yer almaktadır. Bu kadar çılgın bir ruhunuz olmasa bile tektaş bir yüzük bile çoğu zaman Evet cevabınızı almaya yetecektir. Çünkü aşk her daim kazanır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir