Exxen Televizyondan İzlenebilir mi? Exxen Frekans Değerleri Var mı?

Yeni sezonda UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları Exxen platformunda yayınlanacaktır. Bunun ardından maçları izlemek isteyen seyirciler Exxen’i televizyondan izleyebilir miyiz? Exxen TV’den izlenir mi? Exxen frekans değerleri var mı, nedir? gibi soruların cevaplarını merak ediyor. Sizler için kısaca bilgilendirme yaptık.

Exxen Televizyondan İzlenir mi?

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından kurulan bir dijital içerik platformudur. Exxen, aynı Netflix, Blu Tv vb. gibi dijital içerik platformlarından birisidir. Özellikle son dönemlerde Exxen TV’den seyredilebiliyor mu, izleniyor mu çok merak ediliyor.

Exxen, Netflix gibi bir dijital içerik platformu olduğundan dolayı Televizyondan doğrudan izlenmemektedir. Yani Exxen’in herhangi bir frekans bilgileri, frekans değerleri yoktur. Bu bakımdan Exxen TV olarak uyduda yer almamaktadır. Lakin bu televizyondan izlenmez anlamına gelmiyor. Eğer Android TV, Apple TV vb. akıllı televizyonunuz varsa Exxen platformunu televizyonunuza kurarak izleyebilirsiniz. Yada Exxen’i televizyona yansıtarak seyredebilirsiniz. Yani frekans değerleri olmasa da aynı Netflix gibi Exxen uygulamasını da televizyonlarınıza kurabiliyorsunuz. Exxen uygulamasını kurarak TV’den izleme yapabilirsiniz. Tabii bir de internet bağlantınız olması gerekiyor. Yani aynı televizyondan Youtube’a Netflix’e bağlanır gibi Exxen’i kurup ona bağlantı yapacaksınız. Bu şekilde TV’den Exxen’i açabilir ve izleyebilirsiniz. Ek olarak Exxen’i televizyona yansıtarak da izleyebilirsiniz.

Exxen Frekans Değerleri Var mı, Nedir?

Yukarıda anlattığımız gibi Exxen platformunun herhangi bir frekans bilgisi, frekans değerleri, FEX değeri, sembol oranı, polarizasyon değeri vb. değerleri yoktur. Televizyonda uydudan Exxen TV yer almıyor. Exxen bir uygulama, platformdur. Netflix gibidir. Bundan dolayı TV’de uydu bilgileri, frekans bilgileri yer almamaktadır. Exxen uygulamasını televizyonunuza kurabilir veya TV’ye yansıtma yaparak seyredebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir