Fox TV Fatih Portakal ile Ana Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Selamlar arkadaşlar. Bu makalemizde sizlere Fox tv’de yayınlanan Fatih Portakal ile ana haber programının whatsapp ihbar hattı iletişim numarasını paylaşacağız.

Tüm televizyon kanallarının whatsapp ihbar hatları kurulduğu gibi Fox Tv‘nin de ana haber bülteni olan fatih portakal ile ana haber bülteninin whatsapp ihbar hattı kurulmuştur. Bundan böyle ana haber bültenine whatsapp programı üzerinden ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden haber değeri taşıyan videolar, resimler, dosyalar vb. evraklarınızı fox tv’ye yollayabilirsiniz. Ardından kanal çalışanları sizin mesajınızı okuyacak duruma göre sizin haberinizi canlı yayında yapacaklar. Tabii ki bu yüzden boş yere mesajlar atıp hattı meşgul etmemek gerekiyor.

Şimdi gelelim fox tv fatih portakal ana haber whatsapp ihbar hattı numarasını paylaşmaya. Ayrıca sizlere kolaylık olması açısından direkt olarak whatsapp ile iletişime geçme linkini de aşağıya ekliyoruz. Eğer mobil telefonlarınızdan bu yazıyı okuyorsanız aşağıda paylaştığımız yeşil renkli whatsapp direkt linkine basarsanız hızlı bir şekilde whatsapp programı açılmış olur. Direkt oradan kanala mesaj atabilirsiniz.

Fatih Portakal ile Ana Haber Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası;

  • 0542 370 45 45

Whatsapp ile direkt iletişime geçme linki;

Numara bu şekildedir. Son olarak sitemiz üzerinden diğer televizyon kanallarının whatsapp numaralarına da ulaşabilirsiniz. Sağ üst taraftaki arama butonunu kullanarak aratma yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir