Gelinim Mutfakta Whatsapp Hattı Başvuru Numarası

Merhabalar değerli takipçilerimiz. Bu yazımızda sizlere gelinim mutfakta yarışmasının whatsapp üzerinden başvuru hattı numarasını paylaşacağız.

Kanal D’nin gündüz kuşağı vaktinde yayınlanan ve ülkemizde en çok izlenen yarışmalardan birisi olan Gelinim Mutfakta yarışmasının whatsapp üzerinden başvuru hattı açılmıştır. Normalde telefon ile arayıp veya başvuru formunu doldurup yarışmaya başvuru yapılabiliyordu. Fakat bunlara ek olarak whatsapp üzerinden başvuruyu da açtılar diyebiliriz.

Yarışmanın biraz içeriğinden bahsedelim. Yarışmada toplamda 4 gelin ve 4 kaynana bulunuyor. Gelinler yemek hazırlıyor ve kaynanalar bu yemeklerin kime ait olduklarını bilmeden puan veriyorlar. En sonunda 1 hafta boyunca en çok puanı toplayan kişi 1. oluyor. Sonuncu olan ise eleniyor. Yarışma bu şekilde ilerlemektedir diyebiliriz. Şimdi lafı fazla uzatmadan gelinim mutfakta yarışmasının whatsapp üzerinden başvuru numarasını paylaşalım. Ayrıca internet üzerinden başvuru formunun linkini de sizlere aktaralım.

Gelinim Mutfakta Whatsapp Başvuru Hattı Numarası;

  • 0531 520 01 01

Gelinim Mutfakta Direkt Whatsapp Başvuru Linki;

Gelinim Mutfakta Online Başvuru Formu;

Whatsapp üzerinden başvuru yaparken lütfen 1 adet yüzünüzün tam göründüğü bir resim, 1 adet yaptığınız herhangi bir yemeğin görüntüsü ve 1 adet kendinizi tanıtan video göndermeyi unutmayınız. Bu şekilde başvurunuz daha hızlı değerlendirilir. Ayrıca üstte paylaştığımız direkt linkine basarak da whatsapp’ı direkt açmış olursunuz. Son olarak başvuru formu üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Teşekkürler iyi şanslar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir