İnternetten Para Kazanma 5. Ders : Anket Doldurarak

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere internetten para kazanma dersinin 5. si olan anket doldurarak para kazanma yöntemini anlatacağız.

İnternette anket doldurarak kazanç sağlayan yüzlerce hatta binlerce site vardır diyebiliriz.Lakin bunlardan bir çoğu ödemesini yapmıyor.Örneğin “www.hotlogo.net” adındaki anket doldurarak para kazanma sitesi hakkında forumlarda epey bir şikayet var.Alexa ve diğer site değerleri yüksek gibi görünebilir ama ödemesini yapmıyor deniliyor.Ne kadar doğru bilinmez ama onlarca kullanıcı bu şekilde yorum yapmış yani her siteye de güvenmemek lazımdır.

Lakin bizim bu konuda tanıtacağımız site tamamen yerli bir Türk sitesidir ve ödemesini kesinlikle yapmaktadır.Zaten kendi sitelerinde de ödeme kanıtları mevcuttur.

Sitemizin adı “www.napolyon.com” dur.Bu site sayesinde sitenin vermiş olduğu günlük görevleri yaparak “NAP puanı” kazanbiliyorsunuz.Bu NAP puanlarını biriktirerek ise birbirinden çeşit hediyeler kazanabiliyorsunuz.Mesela 100 bin nap puana sistem 100 tl nakit para veriyor.Ayrıca yine 100 bin nap puana 100 tl steam cüzdan kodu veriyorlar.Bu şekilde birbirinden güzel hediyeler kazanabiliyorsunuz ve tamamen ücretsizdir.Yani üye olduğunuzda vs. para ödemiyorsunuz.

Öncelikle siteye üye olmamız gerekiyor.Napolyon.com sitesine girerek üye olabileceğiniz gibi benim referans linkimden de üye olursanız çok sevinirim.Yine de tercih sizin yani ister normal üye olun ister benim referansımdan bir şey değişmiyor.Üyelik linki aşağıdadır.

Ücretsiz Referans Üyelik Linkim ==> Tıkla ve üye ol!

Artık siteye üye olduk peki bu sitede nasıl kazanç sağlarız şimdi detaylı bir şekilde onu anlatalım.Öncelikle arkadaşlar dediğimiz gibi asıl amaç burada anket doldurarak para kazanma.Lakin sadece anket doldurarak kazanç sağlamak yok diğer taraftan gün içerisinde yapacağınız görevlerde mevcuttur.Bunları da yaparak nap puanları kazanabiliyoruz.

Görevler kısmına girmek için sitemiz üzerinden sol taraftaki panelden “Görevlerim” kısmına giriyoruz.

Giriş yaptıktan sonra karşımıza bir sürü görev çıkacak.Biz rastgele birini seçtik.

Bu görevde sizlere sadece bir soru soruyor.Arabanız var mı yok mu sorusu.Gerçekten çok basit 2 saniyenizi bile almaz.Görevi yaptıktan sonra sistem size 250 nap veriyor.Yani bu da yaklaşık 25 kuruşa tekabül ediyor diyebiliriz.

Peki anketlere nereden gireriz şimdi onu gösterelim.Anket kısmına ise panelde zil işareti var aşağıda resimde gördüğünüz gibi.Ona tıklayınca “Anketin Var!” uyarısı çıkıyor karşımıza.Ona da tıklayarak ankete katılabiliyorsunuz.

Bu şekilde arkadaşlar hem anket doldurarak hem de görevleri yaparak nap puanları kazanabiliyorsunuz.En sonunda bu puanları toplayarak gerçek tl’ye çevirebiliyorsunuz.Sitem tamamen güvenilirdir.Şimdi ödeme kanıtlarını gösterelim sizlere.

Gördüğünüz gibi arkadaşlar bu ödeme kanıtı kendi sitelerinde mevcut.Bu kanıt sadece birisi dilerseniz buradan daha fazla ödeme kanıtına bakabilirsiniz.

Sistem bu şekildedir.Üyelik linkini tekrar verelim.Sisteme buradan üye olabilirsiniz.Kafanıza takılan soru veya sorular varsa yorum kısmından sorabilirsiniz.Herkese bol kazançlar dileriz…

YORUMLAR

  1. Napolyon dışında da bir çok anket sitesi bulunmakta, bunları da paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir