iPhone 7 Çekilişleri

Merhabalar arkadaşlar bir çekiliş haberiyle daha karşınızdayım.Bu yazımda sizlere iphone 7 çekilişlerinden bahsedeceğim.Yani bu konu altından birden fazla iphone 7 çekilişine katılabileceksiniz.

Öncelikle çekilişe katılmak tamamen ücretsizdir arkadaşlar.Fakat bazı küçük istekler oluyor bunları yapmanız gerekiyor.Mesela sosyal medyada link paylaşmak,sayfaya abone olmak ve benzeri şeyler.O yüzden sadece 5 dakikanızı ayırarak tüm çekilişlere katılabilirsiniz.Herkese başarılar dilerim.

Şimdi lafı uzatmadan yapılacak olan tüm iphone 7 çekilişlerine geçeyim;

1-) Orkun Işıtmak iPhone 7 çekilişi;

Orkun Işıtmak bir youtuberdır.Kendi kanalında iphone 7 çekilişi yapılacağını duyurdu.Hatta bunun için Amerika’ya gitti videosuna kendi kanalından bakabilirsiniz.Çekilişe katılma şartları çok basittir.Çekiliş 18 ekimde bitiyor o yüzden acele etmeniz gerekiyor.Çekilişe katılmak için buradaki videoyu facebook’ta herkese açık bir şekilde paylaşmanız gerekiyor ve diğer maddeleri de yapmanız gerekiyor.Çekilişin tüm maddelerine buradan ulaşabilirsiniz.Herkese bol şans dilerim.

Not: Arkadaşlar Orkun Işıtmak’ın iphone 7 çekilişi sona ermiş bulunmaktadır.Teşekkürler.

2-) HSBC iPhone 7 Çekilişi;

Bu iphone çekişi ise HSBC müşterilerine özeldir.Hsbc bankalarının internet şubesinden ve mobil şubesinden bankaya giriş yaparak çekilişe katılabilirsiniz.Her bir bankacılık işlemi size 1 çekiliş hakkı kazandırıyor.Toplamda 4 1 ay içerisinde 4 tane çekiliş hakkı kazanabiliyorsunuz.Yani toplam 12 çekiliş hakkına sahip olabiliyorsunuz.Çünkü çekiliş 31 aralık 2016 da bitecek.Yani 1 ayda 4, 3 ayda 12 çekiliş hakkı oluyor.

Bu çekilişle toplam 15 adet iphone 7 telefon ve 30 tane de apple televizyon hediye edilecektir.Herkese bol şans dilerim…

3-) Aldaniti.net iPhone 7 Plus Çekilişi;

Bu çekilişimizde aldaniti.net tarafından yapılıyor.Burada hediye olarak iphone 7 plus veriliyor.Yapmanız gereken ise çok basit.Öncelikle buradaki siteye giriyorsunuz.Sonrasında açılan sayfada çekilişe katılacağımız mail adresimizi yazıyoruz.Sonrasında küçük kutucuğumuzu işaretliyoruz ve “Ücretsiz Katıl” butonuna basıyoruz.

iphone-7-cekilisi-1

Sonrasında karşımıza ya reklam çıkacak onu geçmemiz gerekecek yani tiki kaldırmamız lazım.Ya da bazı bilgiler isteyecek sizden onları doldurmanız lazım.En sonunda ise “Kısa bir süre içerisinde, çekilişe katılımınızı onaylamak için bir e-posta alacaksınız.Gönderilen linke tıklamanız gerekiyor.” diye bir uyarı alacaksınız.

iphone-7-cekilisi-2

Sonrasında kaydolduğumuz maile giriyoruz ve linke tıklıyoruz.Artık çekilişe katılmış bulunmaktayız.Çekilişimizin sonuçları 31 aralık 2016 ‘da açıklanacaktır.

Çekilişe katılmak için buraya tıklayınız!

Şimdilik benim bildiğim güncel iphone 7 çekilişleri bu kadardır.İlerleyen günlerde farklı iphone 7 çekilişleri olursa bu konudan sizleri haberdar edeceğim.

Eğer akrabalarınızın,arkadaşlarınız vs. bu tarz çekilişlerden haberi olmasını isterseniz konuyu facebook vb. yerlerde paylaşabilirsiniz.Sağlıcakla kalın…

YORUMLAR

  1. bu seneki iphone çekilişlerini de yazsanız keşke

    1. En yakın zamanda yeni konu açacağız.Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir