Ücretsiz iPhone X (64 GB) Çekilişlerine Nereden Katılabilirim? {Güncel}

Herkese iyi geceler dileriz. Bu yazımızda sizlere bedava iPhone X (iPhone 10) 64 gb telefon çekilişi yapan sitelerin veya sayfaların çekiliş linklerini paylaşacağız. Buralara girerek ücretsiz çekilişlere katılabilirsiniz.

Bazı markalar, siteler, kurum ve kuruluşlar ücretsiz telefon çekilişi yaparlar. Bu çekilişlerin başında da tabii ki en pahalı telefonlardan olan iphone markası geliyor. Genelde ise model olarak son çıkan ve Türkiye fiyatı epey yüksek olan iphone X çekilişi yaparlar. Şimdi sizlere halihazırda devam eden iphone X çekilişi yapan tüm siteleri ve çekiliş için linklerini paylaşalım.

1-) Cimri.com iPhone X çekilişi;

Cimri.com‘un 14 ekim 2018 tarihine kadar geçerli olan iphone x çekilişine buradaki linkten katılabilirsiniz. Çekilişe katılmak için linkteki formu doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Formu doldurduktan sonra en aşağıdaki “Çekilişe Katıl” butonuna basıyorsunuz ve çekilişe katılmış oluyorsunuz. Artık şansınıza size çıkarsa iphone x adresinize gelmiş olur.

2-) Turkcell BiDolu Servisi iPhone X çekilişi;

Turkcell’in de iphone x çekilişi bulunmaktadır. Turkcell hattı kullananlar DOLU yazıp 1818’e mesaj gönderip ücretli olarak Bidolu aboneliği oluşturanlara çekiliş hakkı tanıyor. Bidolu’nun 3 aylık 15 tl aboneliği bulunuyor. Detaylı bilgilere buradaki siteden ulaşabilirsiniz. Paylaştığımız linke girerek çekilişe katılma koşullarını okuyabilirsiniz ardından çekilişe katılıp şansınızı deneyebilirsiniz.

3-) First Sakız iPhone X çekilişi;

Son olarak şimdilik güncelde devam eden iphone x çekilişi yapan bir diğer firma ise First sakızdır. Çekilişe katılmak için First Sensation veya First X-Fresh ürünlerinden birini almanız gerekiyor. Ardından ürünün içinde bulunan kodu kampanya için hazırlanan özel web sitesine girip yazıyorsunuz. Ardından ücretsiz çekilişe katılmış oluyorsunuz. Detaylı bilgilere buradaki siteden ulaşabilirsiniz.

Şimdilik iphone X marka telefon çekilişi yapan siteler bu şekildedir. Sizlerin de başka bildikleri varsa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz. Herkese bol şans dileriz. Teşekkürler…

YORUMLAR

  1. Cimri çekilişine katılmak ücretsiz mi?

    1. Evet tamamen ücretsizdir. Formu doldurup hızlı bir şekilde çekilişe katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir