Nescafe Çekilişi İçin Kodu Girdikten Sonra Ambalaj Paket Gerekli mi? (Örnek Kod)

Herkese merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Nescafe çekilişinde eğer çekilişi kazanırsak paketi istiyorlar mı istemiyorlar mı kısaca hakkında bilgi vereceğiz.

Nescafe hemen hemen her yıl düzenli olarak çekiliş düzenliyor ve birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor. Çekilişe katılmak için Nescafe 3’ü 1 arada veya 2’si 1 arada paketlerin içerisinden çıkan kodlara ihtiyacınız var. Fakat burada asıl merak edilen konu şu. Şifreyi sisteme girdikten sonra olur da çekilişi biz kazanırsak bu durumda paketi yani şifrenin ambalajını teslim etmemiz gerekecek mi işte bu sorunun cevabı merak ediliyor. Konu hakkında sizler için kısa bir araştırma yaptık. Şimdi sizlere Nescafe çekilişini kazanan kişi ödülü kazanması için ambalajını da vermesi gerekiyor mu onu anlatalım.

Nescafe Çekilişine Nereden ve Nasıl Katılım Sağlanır?

Nescafe çekilişine katılmak için öncelikle 10 haneli koda ihtiyacınız var. Kod ikisi bir arada veya üçü bir arada paketlerinin içinde yazmaktadır. Kodu “www.kampanya.nescafe.com.tr” adresine girebilir ve çekilişe ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  • Örnek Nescafe çekiliş kodu : LLNFTEH7KT
  • Nescafe çekilişe katılım sitesi : www.kampanya.nescafe.com.tr

Örnek koda yukarıdan ulaşabilirsiniz. Sizler de 10 haneli kodunuzu resmi siteye girip yazarak çekilişe katılabiliyorsunuz. Çekilişe katılmak için üstte verdiğimiz siteye girdikten sonra sağ tarafı doğru bilgilerle doldurmanız gerekiyor.

Yukarıda gördüğünüz gibi tüm bilgileri eksiksiz şekilde doldurduktan sonra alttaki “Şifre Gönder” butonuna basıyoruz. Ardından çekilişe katılım sağlamış oluyorsunuz.

Nescafe Çekilişi Çıkarsa Ödül Almak İçin Ambalaj İsteniyor mu?

Nescafe çekilişine katıldıktan sonra olur da eğer çekiliş size çıkarsa yani ödülü siz kazanırsanız bu durumda ödülü temin etmek için ambalajı vermeniz gerekiyor. Yani şifrenin yazdığı paketi vermeden, göstermeden maalesef ödülü alamazsınız. Bu yüzden internette yazan kodları kendinizinmiş gibi girmenizin bir faydası olmayacak. Çünkü paketi sizde olmayan şifreler bir işe yaramaz. Çünkü dediğimiz gibi ambalajın da bulunması gerekiyor.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi Nescafe’nin resmi sitesinde yapılan uyarıya göre “İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur.” açıklaması yapılıyor. Yani buna göre ödülü almaya giderken Nescafe yetkililerine hangi şifre ile ödülü kazandıysanız onun yazılı olduğu ambalajı göstermek gerekiyor. Eğer ambalajınız yoksa veya kaybettiyseniz maalesef ödülü alamıyorsunuz. Bu bakımdan eğer çekilişe katılacaksanız olur da ödül kazanma ihtimaline karşı şifrenin bulunduğu 3’ü 1 arada veya 2’si 1 arada paketinizi kesinlikle saklamanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir