Ücretsiz iPhone X – iPhone 10 Çekilişine Katıl!

Yeni bir çekiliş konumuzla daha karşınızdayız.Bu yazımızda sizlere shiftdelete.net sitesinin yapmış olduğu ücretsiz iPhone X telefon çekilişine katılma linkini ve çekiliş detaylarını paylaşacağız.

iPhone’nin en yeni telefonu iPhone X yani iphone 10 henüz ülkemize gelmedi fakat Türkiye fiyatı 6000 tl üstünde olacağı bekleniyor. Hal böyle olunca bu telefona sahip olmak bir hayli zorlaşıyor. Bu yüzden shiftdelete.net ekibinden Hakkı Alkan abimiz bizzat İngiltere Londra’ya gidecek ve çekiliş yapmak için iPhone X telefon alacak. Bizlere de çekilişe katılmak düşüyor. Üstelik çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler çok basit. Şimdi yapmanız gerekenleri ve diğer detayları anlatalım.

Öncelikle Hakkı abimizin videosunu paylaşalım.Tüm detaylar videoda yer almaktadır;

iPhone X Çekilişine Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler

Çekilişe katılmak için buradaki şartları yapmanız gerekmektedir. Şartlar çok basit mesela;

1-) shiftdelete’nin youtube kanalını takip etmek,
2-) shiftdelete’nin facebook sayfasını beğenmek,
3-) shiftdelete’nin twitter hesabını takip etmek,
4-) TechInside kanalını takip etmek.

ve diğer şartlar…

Şeklinde şartlar mevcut.Hepsini buradaki linke girerek yapabilirsiniz.Eğer tüm şartları yerine getirirseniz toplamda 10 çekiliş hakkı kazanırsınız.

Üstteki resimde gördüğünüz gibi eğer çekilişe katılmanın tüm şartlarını yerine getirirseniz 10 hakkınız olmuş olur.

Şuanda toplam 200 bin küsür katılım mevcut.Çekilişle verilecek hediye iphone 10 olunca çekilişe katılan sayısıda bir hayli fazla.Ama bu kazanan neden siz olmayasınız hiç belli olmaz.O yüzden katılmaktan zarar gelmez.Şansımızı denemek lazım.

Umarız faydalı olmuştur.Herkese bol şans dileriz.İnşallah çekiliş siz mmsrn.com okuyucularına çıkar.Çekiliş sonrasında kazananı yorum kısmına davet ediyorum 🙂

YORUMLAR

  1. iphone X 1 kişiye mi hediye edilecek?

    1. Evet efendim 1 kişiye verilecek.Bol şans.

  2. başka iphone çekilişi var mı bildiğiniz?

    1. Merhaba http://www.mmsrn.com/ucretsiz-iphone-x-64-gb-cekilislerine-nereden-katilabilirim-guncel/ buradaki sayfamızda güncel iphone x çekilişi yapan siteleri ve firmaları paylaştık. Buradan katılabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir