Naruto Shippuuden: Sasuke’nin Hikayesi Başlıyor

Evet geçtiğimiz haftalarda Naruto Shippuuden’in final bölümünü izlemiştik.Lakin animenin yapımcıları Naruto severleri sevindirecek bir haberle karşımıza çıktılar.

Sağolsunlar animeyi final bölümüyle bitirmediler.Animemiz filler bölümüyle tekrar karşımıza çıkıyor.Animemiz son olarak 10 kasım 2016 tarihinde “Jiraiya ve Kakashi” adlı bölümle ekranların karşısına gelmişti.Ardından 3 hafta aradan sonra tekrardan bugün yani 1 aralık 2016 tarihinde tekrardan anime devam ediyor.Bu sefer uzun bir seri izleyeceğiz gibi.Çünkü Sasuke’nin hikayesi başlıyor.Zaten adı üstünde part 1,part 2 şeklinde anime ilerliyor.Buradan da anlayacağımız üzere Sasuke’nin hikayesi epey uzun sürecek.

Aslında Sasuke’nin hikayesine fil bölümleri diyemeyiz.Çünkü eski olayları anlatmıyor.Naruto’yla yaptığı final savaşından sonra bildiğiniz gibi köyden ayrılmıştı.Başına gelen olaylardan bahsedecek.Belki Sasuke’nin hikayesinde tanıdık yüzler de göreceğiz.

Sasuke’nin Hikayesi Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

484. bölüm (yani yeni bölüm) bugün(1 aralık perşembe 2016) saat 17:00-18:00 civarında Türkçe altyazılı şeklinde çıkacaktır.Bir Sasuke hayranı olarak heyecanla yeni bölümleri bekliyor olacağım.Sizler de en az benim kadar heyecanlısınızdır diye düşünüyorum.Bakalım neler olacak göreceğiz.

Siz Naruto severlere elimden geldiğince Naruto Shippuuden hakkında güncel bilgiler vermeye devam edeceğim.Beni takip etmeyi unutmayınız.Sağlıcakla kalın…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir