Nescafe 2016 BMW Araba ve İphone 6s Telefon Çekilişi Detayları

Merhabalar arkadaşlar “Çekilişler” kategorimizin ilk yazısını yazıyorum.Bu yazımda sizlere 2016 yılında yapılacak olan Nescafe kahve çekilişi detaylarını anlatacağım.

Öncelikle hediyeleri tanıtalım.Toplam 336 şanslı insan hediye kazanacak.Hediyeler şu şekildedir;

333 tane iPhone 6s ve 3 tane 2015 model BMW 3.20i otomatik benzinli araba hediyeleri verilecek.

Peki bu çekilişe herkes katılabilir mi?

Evet herkes katılabilir.lakin 18 yaşından küçükseniz çekilişe katılırken anne veya babanızın adıyla katılmanız gerekmektedir.Diğer türlü 7 den 70’e her insan çekilişe katılabilir.

Çekiliş kampanya kodları hangi Nescafe paketlerinden çıkıyor?

Nescafe 3’ü 1 arada orjinal paket, Nescafe 3’ü 1 arada ekstra paket, Nescafe 2’si 1 arada ve Nescafe 3’ü 1 arada sütlü köpüklü ürünlerinin her birinde 1 çekiliş hakkı için kod bulunmaktadır. Bu paketlerden çıkan şifrelerle 2015 model BMW otomobil ve iPhone 6s çekilişine katılabilirsiniz.

Peki bu çekilişe nasıl katılabiliriz?

Aslında 2 yolu var diyebiliriz.Hem sms ile katılım yapabilirsiniz hemde internet üzerinden katılım yapabilirsiniz.Size bir tavsiye vereyim sms üzerinden çekilişe katılım yaparsanız 65 kuruş ödersiniz 1 çekiliş için.Ama internet üzerinden sınırsız ücretsiz çekilişe katılabilirsiniz.

Sms’den katılmak için kampanya kodunu,adınızı ve soyadınızı birde adres bilgilerinizi yazıp 4544’e yollamanız gerekimektedir.Örnek olarak “NSCF123456 Ahmet Aydın Merkez mah. Halıcı caddesi No=10/10 Tokat” bu şekilde diyebiliriz.

İnternetten ise buradaki linke tıklayarak katılabilirsiniz.

nescafe 2016 çekilişi 1

Resimde de gördüğünüz gibi internetten çekilişe katılmak daha basit ve bedavadır.Tüm alanları doldurup gönder’e basıyorsunuz.İşte hepsi bu kadar.

Çekilişe katılan herkese başarılar dilerim bol şanslar.Hayırlısı kimse ona çıksın.İyi günler dilerim.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir