Sitene Sanal(Kripto) Para Kurları Kodu Ekle

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere siteniz için sanal kripto para kurları kodlarını paylaşacağız.Bu sayede bu kodları sitenize ekleyip bitcoin,ethereum ve litecoin gibi sanal paraların kurlarını canlı olarak kullanıcılarınızla paylaşabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi gün geçtikçe sanal paraların değeri artıyor.An itibariyle bitcoin 9-10 bin doları geçerken ethereum da aynı şekilde 500-600 dolar arasında bir fiyattadır.Hal böyle olunca bu kripto paralara ilgi ve alaka aşırı derecede arttı.İşte bu yüzden sizlerin siteleri için canlı olarak sanal para kurlarını gösteren bir kod araştırdık ve bulduk.

Bu kodları sitenize ekleyerek kullanıcılarınıza canlı olarak kripto paraların değerlerini aktarabilirsiniz.Bu sayede kullanıcılar belki de sırf bitcoinin veya litecoinin fiyatlarına bakmak için sizlerin sitesine gireceklerdir.Bu sayede sitenizin hiti artacaktır.Şimdi lafı uzatmadan siteniz için sanal yani kripto para kurlarının kodlarını paylaşalım.

Sanal(Kripto) Para Kurları Kodu

Kodları bu şekildedir.Bu kodları sitenizde nerede görünmesini istiyorsanız oraya ekleyin.Kodlar wordpress,blogger vb. her platformda çalışmaktadır.Ek olarak biz kodları 300*250 piksel boyutunda ayarladık.Siz mavi renkli yerden boyutlarını değiştirebilirsiniz.Eğer kodlarda oynama yapmak istiyorsanız buradaki linke girerek kendinize özel bir kripto para kurları kodları oluşturabilirsiniz.Şimdi kodların site üzerindeki görüntüsünü paylaşalım.

Gördüğünüz gibi sitede bu şekilde görünüyor.Tabii ki boyutlarıyla oynama yaparak da daha güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz.Ek olarak üstte verdiğimiz yeşil renkli linke giderek tablet ve mobile özel de kod oluşturabilirsiniz.Yorumlarınızı bekliyoruz teşekkür ederiz iyi çalışmalar dileriz…

YORUMLAR

  1. Merhaba; alternatif olarak bu siteden de kripto para kurları araçları eklenebilir: http://piyasa.paratic.com/sitene-ekle/

    1. Teşekkürler ilginiz için evet burası da güzelmiş aynı şekilde bu sitedeki kodlar da kullanılabilir.

      1. rica ederim sitenizi takip ediyorum, başarılar dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir