Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirilebilir Mi? Kullanıcı Adı Değiştirme

Merhabalar bu yazımızda sizlere Snapchat kullanıcı adı değişikliği nereden ve nasıl yapılır onu anlatacağız.

Snapchat dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Uygulamada yüklenilen resimler ve durumlar belli bir zaman sonra tamamen silindiği için çok tavsiye ediliyor. Aynı whatsapp, instagram durumları gibi düşünebiliriz. Zaten bunların temel fikri snapchat uygulamasından türemiştir desek yanlış olmaz. Peki herkesin merak ettiği soru Snapchat’te kullanıcı adı değişikliği yapılabiliyor mu ve nereden yapılır şimdi sizlere onu aktaralım.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Yapılır Mı ve Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar Snapchat’te maalesef bir hesap için kullanıcı adı değişikliği yapılamıyor. Bunun nedeni ise tamamen güvenlik diyebiliriz. Yani güvenlik nedeniyle snapchat kullanıcı adı değiştirmek maalesef mümkün değildir. Fakat dilerseniz hesabı silip yeniden farklı bir kullanıcı adıyla yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Yani kullanıcı adı değiştirmenin tek yolu şimdilik maalesef bu şekildedir.

Dediğimiz gibi arkadaşlar güvenlik nedeniyle snapchat’te kullanıcı adı değişikliği şimdilik yapılamıyor. Lakin kullanıcı adı değiştirmenin tek bir yolu var. O da hesabınızı silip en baştan yeni bir kullanıcı adıyla hesap oluşturmaktır. Bunun dışında şimdilik maalesef kullanıcı adı değişikliği yapılamıyor.

Buna ek olarak Snapchat’te kullanıcı adı değil de ekran adı değişikliği yapabilirsiniz. Bu ekran adını Snapchat’te diğer kullanıcılar görmektedir. Yani ekran adı, adı üstünde ekranda görünen isminizdir. Bunu ise değiştirmek mümkündür. Ekran adını değiştirmek için öncelikle sağ üst köşeden profil sayfanıza girin. Ardından “Hesabım” ‘a ve oradan da “Ad” ‘a tıklayın. Buradan yeni görünen adınızı değiştirebilirsiniz. Ardından kaydet butonuna basarak yeni adınızı kaydedebilirsiniz.

Dediğimiz gibi kullanıcı adı değiştirilmese de isminizin görüldüğü ad olan ekran adını değiştirebilirsiniz. Fakat kullanıcı adının değiştirilmesi için de sıfırdan yeni kullanıcı ismiyle hesap oluşturabilirsiniz. Ama o şekilde de eski hesabınız silinmiş olur. Daha doğrusu eski hesabınızın adı yine eskiden kullandığınız kullanıcı adı olarak kalır.

Umarız yararlı olur. İyi çalışmalar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir