ŞOK Marketlerinin Toplam Şube Sayısı Kaçtır?

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere Türkiye’de toplamda kaç tane Şok market şubesi vardır onu paylaşacağız.

Şok marketleri Yıldız Holding bünyesindeki marketler zinciridir.Türkiye’de en çok mağazası bulunan marketler arasında yer almaktadır.Bim ve A101 gibi olmasa da Türkiye’nin 81 ilinde yer alan şok marketleri şube sayısı oldukça yüksektir diyebiliriz.Peki Türkiye’de toplamda kaç tane şok marketleri var şimdi ona bakalım.

ŞOK Marketler Zincirinin Kaç Mağazası Vardır?

Arkadaşlar ŞOK marketlerinin sayısı tam belli değil.Şok marketinin resmi web sitesinde Türkiye’nin 81 ilinde toplamda 5000 üzeri şube bulunuyor yazıyor.

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi resmi web sitesinde bu açıklama yer alıyor.Yani 5 bini aşkın mağaza bulunuyor diyor.Dilerseniz buradan girip resmi web sitesindeki açıklamaya göz atabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Bim’in 6000 küsür ve A101 ise 7000 küsür mağazası bulunmaktadır.Bunun yanında 3. sıraya da Şok marketlerini koyabiliriz.Çünkü bildiğimiz kadarıyla bim ve a101 den sonra 5000 küsür mağazası olan bir marketler zinciri yoktur.

Şimdilik bu kadar.Marketler hakkında diğer detaylı bilgilere “Market” adlı kategorimize girip ulaşabilirsiniz.Herkese iyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir