Survivor 1 SMS Fiyatı Kaç TL’dir? Survivor’da 1 SMS Ücreti Ne Kadar?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Survivor’da 1 SMS mesaj gönderme fiyatı kaç TL’dir, kaç kuruştur onu anlatacağız.

Survivor’da eleme konseyinde adada kalmasını istediğiniz yarışmacılara SMS atarak destek olabiliyorsunuz. Yarışmacılara destek olmak isteyen izleyiciler 1 SMS’in kaç TL veya kaç kuruş olduğunu merak ediyor. SMS fiyatları ise her yıl değişkenlik gösterebiliyor. Geçtiğimiz yıl yanlış hatırlamıyorsak 1 SMS ücreti 2,90 TL idi. Bu yıl ise ücreti biraz yükseldi diyebiliriz. Şimdi sizlere Survivor güncel SMS fiyatlarını ve hangi operatörde kaç TL’dir onların bilgisini paylaşalım.

Survivor’da 1 SMS Fiyatı Kaç TL’dir? 1 SMS Kaç Kuruştur?

Survivor 2022’de 1 SMS fiyatı 3,90 TL’dir. Geçtiğimiz yıl 2,90 TL idi. Bu yıl ise 3,90 TL’dir. Fiyatlar her sene değişkenlik gösterebiliyor. Bu yüzden bu yıl 3,90 tl fakat seneye de aynı fiyattan olur mu bilemiyoruz. Yani fiyatı yükselebilir veya azalabilir. 3,90 TL’lik SMS ücretleri Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Yani bu 3 hattan birini kullanıyorsanız 1 SMS gönderdiğinizde bakiyenizden 3,90 TL azalmış olur. Aynı yarışmacıya birden fazla SMS atarak da destek olabilirsiniz. Diyelim ki aynı yarışmacıya 10 SMS göndereceksiniz, bu durumda 10 SMS ücreti 39 TL olmuş olur.

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi 1 SMS fiyatı 3,90 Türk Lirası‘dır. Yukarıdaki uyarı yazısı ada konseyinde Acun Ilıcalı kişilerin isimlerini ve hangi numaraya oy gönderildiğini açıkladığı sırada ekranda gözükmektedir. Bu arada oy kullanmak için Survivor ada konseyi saatlerine denk gelmeniz gerekiyor yoksa oyunuz geçersiz olabilir. Çünkü Acun Ilıcalı oylamayı başlatması gerekiyor. Ayrıca oy göndermek için destekleyeceğiniz yarışmacının adını 1890’a SMS gönderebilirsiniz. Fakat dediğimiz gibi oy göndermenin saatleri var, o da ada konseyi sırasında Acun Ilıcalı’nın oylamayı başlatmasıyla başlıyor.

Survivor 2022 SMS fiyatlarını adetlerine göre tekrar yazalım:

  • 1 SMS ücreti = 3,90 TL
  • 2 SMS ücreti = 7,80 TL
  • 5 SMS ücreti = 19,5 TL
  • 10 SMS ücreti = 39 TL
  • 100 SMS ücreti = 390 TL

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir