Survivor Adaya Veda Müziği Gerçek Adı Ne?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Survivor konseyde çalan adaya veda etme müziğinin gerçek adı nedir onu paylaşacağız.

Survivor Türkiye yarışmasına çalan müzikler oldukça beğeniliyor. Özellikle konseyde çalan müzikler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Şimdi sizlere Survivor konseyde çalan adaya veda etme müziği hangisidir, gerçek ismi nedir onu paylaşacağız.

Survivor Adaya Veda Etme Müziği Hangisi?

Youtube’da “Survivor’da adaya veda etme müziği” şeklinde bir aratma yaparsanız şarkıya ulaşabilirsiniz. Fakat izleyiciler bu müziğin gerçek adını merak ediyor. Sizler için Survivor adaya veda müziğinin gerçek ismini araştırdık.

Arkadaşlar Survivor veda müziğinin gerçek adı “Future World Music – Enchanted” olarak geçmektedir. Youtube’dan bu şekilde aratma yaparsanız şarkının orijinal haline ulaşabilirsiniz.

Future World Music, 2004 yılında Kaliforniya’da kurulan bir müzik grubudur. Bu müzik grubunun birçok film, dizi vb. müzikleri vardır. Özellikle birçok filmin fragmanında Future World Music grubunun müzikleri kullanılmıştır. Örümcek Adam 3, Oyuncak Hikayesi 3, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları, Hitchcock, Epic: Gizli Diyar için Savaş vb. gibi birçok filmin fragmanında Future World Music besteleri kullanılmıştır.

Kısacası Survivor’da ada konseyinde bir yarışmacı elendiği sırada arka planda çalan müziğin gerçek adı “Future World Music – Enchanted” şarkısıdır. Youtube’dan aratma yapıp dinleyebilirsiniz. Survivor’daki en duygusal parçalardan birisidir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir