Tüm Televizyon Yarışma Programlarının Whatsapp Başvuru Numaraları

Herkese merhabalar değerli mmsrn.com takipçilerimiz.Bu yazımızda sizlere televizyonda yer alan tüm yarışma programlarının whatsapp başvuru numaralarını paylaşacağız.Umarız faydalı olur.

Whatsapp artık her alanda karşımıza çıkmaya başladı.İlk önce haber kanallarının whatsapp numarası çıkmıştı.Ardından şimdi de televizyondaki yarışma programlarının whatsapp başvuru numaraları da çıktı.Bundan sonra telefon veya internetten form yerine whatsapp uygulamasını kullanarak yarışmalara başvuru yapabileceksiniz.Tabii ki başvuru yaparken tüm bilgileri doğru yazmayı unutmayınız.

Başvuru yapacakların kendilerini tanıtan bir video çekip whatsapp aracılığıyla yarışma programına yollaması gerekmektedir.Bunların yanı sıra ekstra olarak isim,soy isim,adres gibi kişisel önemli bilgilerinizi eksiksiz doğru bir şekilde yazmalısınız.Sonuçta bunlar televizyon kanallarına gidecektir ve ona göre başvurunuz işleme alınacaktır.

Şimdi gelelim tüm televizyon kanallarında yer alan yarışma programlarının whatsapp başvuru numaralarına.Numaralara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Whatsapp Başvuru Numarası ==> 0553 043 43 43

Karavan Yarışması Whatsapp Başvuru Numarası ==> 0553 809 70 72

Güle Güle Oturun Yarışması Whatsapp Başvuru Numarası ==> Henüz whatsapp başvuru numarası çıkmamıştır.Çıktığında sitemize ekleyeceğiz.

İşte Benim Stilim Yarışması Whatsapp Başvuru Numarası ==> 0531 278 08 03

İlk Buluşma Yarışması Whatsapp Başvuru Numarası ==> 0530 141 33 60

Altın Petek Yarışması Whatsapp Başvuru Numarası ==> Henüz whatsapp başvuru numarası çıkmamıştır.Çıktığında sitemize ekleyeceğiz.

Kısmetse Olur Videolu Whatsapp Bşavuru Numarası ==> 0531 278 08 03

Şimdilik aklımıza gelen yarışma programlarının whatsapp başvuru numaraları bu şekildedir.İlerleyen zamanlarda diğer yarışma programlarını da ekleyeceğiz.Herkese iyi şanslar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir