Ülker Metro Bmw 320i ve Huawei G8 Çekilişi

Herkese merhabalar bir çekiliş konumuzla daha beraberiz.Bu çekilişimiz Ülker Metro çikolatası ile yapılacaktır.Çekilişin sonucunda 1 kişiye BMW 320i verilecektir.Her gün ise 1 kişiye Huawei G8 telefonu verilecektir.

Katılmak tamamen ücretsizdir.Yapmanız gereken tek şey markete gidip metro çikolatası almaktır.Metro çikolatalarının çeşitleri bu şekilde olmalıdır;

Metro Klasik 40g
Metro Yer Fıstığı 32g
Metro Büyük Boy 56g
Metro Klasik 5x40g (Beşli ürün içinde bulunan her üründe şifre bulunmaktadır.)
Metro Yer Fıstığı 5x32g (Beşli ürün içinde bulunan her üründe şifre bulunmaktadır.)

Bu metroları aldığınızda paketin iç kısmında bir şifre çıkacak.O şifre ile birlikte buradaki siteye girerek ücretsiz bir şekilde çekilişe katılabilirsiniz.

Çekilişe katılacağımız site burasıdır=www.ulkermetro.com

Normalde telefon ile de katılma yöntemi var ama o yöntem ücretli olabilir o yüzden internetten katılma yöntemi kesinlikle ücretsiz olduğu için telefonla katılmayı yazmıyorum.

Buradaki siteye girdikten sonra alt kısımda bulunan “Hemen Katıl” butonuna basıyoruz.

metro-bmw-ve-telefon-cekilisi-1

Sonrasında açılan sayfada bilgilerimizi doğru bir şekilde giriyoruz.

metro-bmw-ve-telefon-cekilisi-2

Gördüğünüz gibi kampanya kodu yazılan yere metro paketinin içindeki şifremizi yazıyoruz ve diğer kişisel bilgilerimizi doğru bir şekilde yazıyoruz.Kesinlikle doğru yazın arkadaşlar merak etmeyin bir sıkıntı olmaz site tamamen güvenilir zaten Ülkerin sitesi yani bir şey olmaz diye düşünüyorum.

En sonunda bilgileri doldurduktan sonra “Gönder” butonuna basıyoruz ve çekilişimize ücretsiz bir şekilde katılmış oluyoruz.Çekilişe son katılma tarihi 31 aralık 2016 dır.

Herkese bol şans dilerim.Bu konuyu sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın,akrabalarınızın veya çevrenizdekilerin de bu çekilişten faydalanmasını sağlayabilirsiniz…

YORUMLAR

  1. 13 tane yolladım hep bu çekilişlere katılıyorum kazanamıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir