Valorant Herkese Yazma Nasıl Yapılır? (Herkese Yazma Kısayol Tuşu)

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Valorant herkese yazma nasıl yapılır, herkese sohbet kısmından aynı anda nasıl yazılır onu anlatacağız.

Dünyanın en çok oynanan online oyunları arasında Valorant geliyor. Valorant’ta oyuncular birbirleriyle hızlı şekilde iletişim kurmak için chat kısmından topluca mesaj nasıl atılır kısayolunu öğrenmek istiyor. Bildiğiniz gibi Enter tuşuna basıp direkt mesaj attığınızda bu mesajı sadece takımınızdaki kişiler görmüş olur. Ama yazdığınız mesajın herkes tarafından görünmesini istiyorsanız mesajın başına /all yazmanız gerekiyor ve sonra 1 boşluk bırakmanız gerekiyor. Şimdi sizlere Valorant’ta herkese toplu mesaj nasıl gönderilir kısaca anlatalım.

Valorant Herkese Yazma (Hızlı Yöntem)

Valorant’ta herkese hızlı mesaj göndermek için mesajınızın başına /all yazın ve bir boşluk bırakın öyle mesaj gönderin. Veya diğer bir yöntem ise Shift+Enter tuşuna basıp mesaj yazmaktır. Şimdi kısaca 2 yöntemi anlatmış olalım.

Birinci Yöntem ( /all )

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi gönderdiğiniz mesajın oyundaki herkes tarafından okunmasını istiyorsanız mesajın başına /all kodunu yazmanız gerekiyor. Ardından bir boşluk bırakıp mesajınızı yazmanız gerekmektedir. Sonra enter tuşuna basarak mesajı yollayabilirsiniz. Eğer direkt olarak /all yazmadan mesaj gönderirseniz bu mesajı sadece takım arkadaşlarınız görür.

Örneğin;

  • /all Selamlar herkese. ==> Çıktısı “(Herkes) Ben: Selamlar herkese.”
  • Selamlar herkese. ==> Çıktısı “(Takım) Ben: Selamlar herkese.”

Gördüğünüz gibi arkadaşlar eğer mesajınızın başına /all kodunu yazıp sonra 1 boşluk bırakıp mesajınızı yazarsanız bu mesaj herkes tarafından görünmüş olur. Ama /all yazmadan gönderirseniz bunu sadece takımınızdaki arkadaşlarınız görür.

İkinci Yöntem ( Shitf + Enter )

Oyundaki herkese yazmanın en hızlı yöntemi ise Shitf+Enter tuşlarına basmaktır. Oyunda mesaj yazmadan önce klavyenin sol tarafındaki Shift tuşuna basılı tutup Enter tuşuna basarsanız yazdığınız mesaj herkese iletilmiş olur. Yani Shift+Enter kombinasyonu ile hızlı şekilde Valorant’ta herkese yazabilirsiniz.

Bu şekilde Valorant’ta herkese mesaj gönderebilirsiniz. En hızlı yöntemi ise Shift+Enter tuşları ile mesaj göndermektir. İyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir