Windows 10 Masaüstü Arka Plan İçin Ücretsiz Yeni Resimler Nasıl Bulunur?

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere Windows 10 bilgisayarlarda masaüstü arka planı için yeni ücretsiz resimlere nereden ulaşırız onu anlatacağız.

Masaüstünü güzel yapan şey arka plan resmidir. Bu arka planın en iyi HD resimler olmasını isteriz. İşte bunun için fazla araştırma yapmaya gerek yoktur. Çünkü Microsoft’un ücretsiz bir hizmetiyle windows 10 için bir sürü ücretsiz HD birbirinden kaliteli arka plan resimlerine sahip olabilirsiniz. Şimdi adım adım ücretsiz birbirinden güzel arka plan resimlerine nereden ulaşabiliriz onu anlatalım.

1–) Öncelikle masaüstüne sağ tıklayıp en alttaki “Kişiselleştir” butonuna basıyoruz.

2–) Ardından açılan bölümden sol taraftaki menülerden “Temalar” kısmına giriyoruz.

3–) Sonrasında sağ tarafta aşağıda gördüğünüz gibi temayı değiştir başlığının altında mavi renkte “Microsoft Store’dan daha fazla tema alın” linki çıkacak. Ona tıklıyoruz.

4–) Sonrasında burada birbirinden güzel arka plan resimlerinin olduğu sayfa çıkacak. Buradan hangi resimleri beğendiyseniz üzerine tıklayınız.

5–) Mesela biz “Street Views” isimli resimleri beğendik onun üzerine tıkladık. Ardından bunu yüklemek için yani indirmek için aşağıda gördüğünüz gibi “Al” butonu mevcut ona tıklıyoruz.

6–) Al butonuna bastıktan sonra aşağıdaki gibi bir uyarı gelecek. Buna “Hayır, teşekkürler” deyin.

7–) Sonrasında tema ücretsiz olarak indirilmeye başlanacaktır.

8–) Biraz bekledikten sonra temamız artık indirilmiş oldu. Ardından aynı sayfadaki “Uygula” butonuna basıyoruz.

9–) Son olarak yine kişiselleştirden temalar bölümüne geliyoruz burada aşağıda gördüğünüz gibi yüklediğimiz arka plan teması çıkmış olacaktır. Ona 1 kere tıklıyoruz ve arka planı aktif etmiş oluyoruz. Ardından bizim indirdiğimiz ücretsiz tema arka planda gözükmüş olacaktır.

Bu şekilde Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda arka plan resimlerini ücretsiz bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

EK OLARAK : Dilerseniz önceden buradan ve buradan paylaştığımız en güzel manzara fotoğraflarına göz atabilir ve bunları da masaüstü arka plan resmi olarak ayarlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir