Bedava Bitcoin Kazandıran Tüm Siteler(Güncel Liste)

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere bedava bitcoin kazanabileceğiniz tüm sitelerin isimlerini paylaşacağız.Bu sitelere girerek hiç yatırım yapmadan ücretsiz bitcoin kazanabilirsiniz ve ardından bitcoin cüzdanınıza ücretsiz çekebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi bitcoin tüm hızıyla artmaya devam ediyor.Şuanda güncelde 6 bin doları geçmiş durumda.Hal böyle olunca insanlar ücretsiz btc kazandıran siteleri aramaya başladı.Bu yazımızda sizler için en iyi güncel btc kazandıran siteleri listeledik.Sizde aşağıda paylaşacağımız bu bitcoin kazandıran sitelerin hepsine üye olun ve hiç yatırım yapmadan bitcoin kazanın.Şimdi lafı uzatmadan tüm btc kazandıran sitelere geçelim.

1-) https://freebitco.in/;

Freebitco.in sitesi alanında en iyi bitcoin kazandıran sitedir diyebiliriz.Hiç bir yatırım yapmanıza gerek yok.Siteye direkt olarak buradaki adresten üye olun.Ardından saat başı bitcoin ROLL yaparak yani çekiliş yaparak btc kazanın.Ardından alt limit 0.003 btc’ye sahip olduğunuzda bitcoin cüzdanınıza ödeme alabilirsiniz.Konu hakkında detaylı bilgiyi buradaki yazımızda yazdık okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kısaca freebitco.in sitesinden nasıl btc kazanırız onu da anlatalım.Ama dediğimiz gibi üstteki linkten detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Öncelikle siteye yukarıda verdiğimiz linkten üye olun.Ardından üst menülerden “FREE BTC” butonuna basın.

Oradan da aşağıda ROLL butonu çıkacak.İşte ona bastığınızda (her saat başı basabilirsiniz) sistem rastgele sizlere btc verecek.

Ardından hesabınızdaki parayı katlamak için yine üst menüden “MULTIPLY BTC” butonuna basın.Oradan da oyun oynayarak hesabınızdaki btc miktarınızı katlayabilirsiniz.Tabii ki tamamen şans bu.Kumara vs. giriyor diyenler için şöyle söyleyebilirim.Eğer hesabınıza para yatırmazsanız sonuçta kumara girmez.Sitenin size ücretsiz verdiği bitcoinler ile bu oyunu oynuyorsunuz.Öbür türlü kumara zaten karşıyız bunu belirtmeye gerek yok.

NOT=Üstte de belirttiğimiz gibi buradaki yazımızdan freebitco.in sitesi hakkında diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

2-) http://btcclicks.com;

Btcclicks sitesi ise aynı şekilde ücretsiz bitcoin kazandıran sitelerden en iyileri arasındadır.Öncelikle siteye buradaki linkten üye olun.Ardından mailiniz ile aktivasyon yapın.Sonrasında ise sisteme id şifre ile giriş yapın.Ardından sol üstte bulunan “Surf Ads” butonuna tıklayın ve orada günlük siteler açılacak.

İşte bu sitelere girip üst kısımda yazan saniye kadar sitede durursanız hesabınıza bitcoin geliyor.Bu şekilde biriktirip btc cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi linke tıklayıp ne kadar saniye gerekiyorsa o kadar bekliyorsunuz ardından btc’yi hesabınıza aktarmış oluyorsunuz.

3-) https://adbtc.top;

Bu site de aynı şekilde sitelerde gezinerek bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir.Site rusçadır.Fakat hiç merak etmeyin Chrome kullanıyorsanız üst taraftan dil çevir butonuyla Türkçe olarak siteyi kullanabilirsiniz.Buradaki linkten üye olmayı unutmayın.Ardından sitelerde surf yaparak bitcoin kazanın ve btc cüzdanınıza ücretsiz çekim yapın.Surf yapmak için sol taraftaki menülerden dili Türkçe’ye çevirince “kazanmak” kısmı çıkacak.Onun altında da “Sörf siteleri” bölümü var.Oraya tıklıyoruz.

Sonrasında ise açılan yerde güvenlik kodunu yazıp “Gönder” butonuna basıyoruz.

Sonrasında ise karşımıza Başlayın butonu çıkacak.Ona basarak sitelerde sörf yapmaya başlayabilirsiniz.Ardından yeteri kadar saniye durduktan sonra site otomatik olarak sizlere Satoshi verecek.Bu satoshilerin toplamı da zaten bitcoin ediyor.

4-) https://faucethub.io;

Bir diğer bedava bitcoin kazandırma sitesi ise faucethub’dur.Öncelikle buradaki linkten siteye üye oluyoruz.Ardından siteye girdiğimizde üstte bulunan aşağıdaki gördüğünüz resimdeki gibi “FREE BITCOIN” bölümü var.Oraya tıklıyoruz.

Sonrasında ise karşımıza bir sürü kazanç şekli çıkacak.Buradan ister anket yapın isterseniz de sitelerde surf yapın.Bu şekilde site size ücretsiz btc verecektir.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi “View Wall” butonuna bastığınızda 80 EXP yani yaklaşık olarak 0.0000004 btc verecektir.Bu şekilde ücretsiz para yatırmadan bitcoin kazanabilirsiniz.

NOT=Bu konuyu sürekli güncel tutacağız.Yeni ve güvenilir siteler bulduğumuzda ekleyeceğiz.Buraya eklediğimiz siteler %100 olmasa da büyük oranla güvenilir sitelerdir.Ek olarak bitcoin hakkında sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz.

Şimdilik en iyi güncel bitcoin kazandıran web siteleri bu şekildedir.İlerleyen zamanlarda yeni site çıkınca listemizi güncelleyeceğiz.Takipte kalınız.Herkese teşekkürler.Bol kazançlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir