Yılbaşına Özel Ücretsiz Çekilişler

Herkese merhabalar, bu yazımızda sizlere yılbaşı için ücretsiz yapılan tüm çekilişleri paylaşacağız.Ücretsizden kastımız “100 tl ve üzeri alışverişlerinizde çekilişe katılabilirsiniz veya 50 tl benzin alan çekilişe katılabilir.” tarzında bir çekiliş olmayacak.Bizim sizlere paylaştığımız tamamen internet ortamından katılabileceğiniz belli bir ücret vermeden bedava bir şekilde katılabileceğiniz çekilişlerdir.

Bu çekilişlere katılma şartları facebook paylaşımı,twitter paylaşımı,üye olmak vb. gibi basit ve ücretsiz zaman almayan şeylerdir.Umarız ihtiyacı olan kişilere birazdan paylaşacağımız çekilişler çıkar.Şimdiden yeni yılınız hayırlı uğurlu olsun diyelim.Maddeler halinde internetten araştırdığımız tüm yılbaşı çekilişlerini açıklayalım.

Facebook ve İnstagram Üzerinden Yapılan Yılbaşı Çekilişleri

Evet arkadaşlar en önemli çekiliş platformu sosyal medya diyebiliriz.Arkadaşlar Facebook ve İnstagram üzerinden satış yapan binlerce sayfa var.Bunlara örnek verecek olursak hediyelik eşya satışı,kırtasiyelik eşyalar satışları,ayakkabı,kıyafet,giyim satışları,gıda satışları vb. tüm satışları gerçekleştiren binlerce sayfa bulunmaktadır.

İşte bu sayfaların çoğunluğu hemen hemen %80’i yılbaşına özel kendi sayfalarında çekiliş düzenliyorlar.Bu yüzden sizler de sosyal medyada gezerken bu tarz sayfalara özellikle bakın inceleyelin.Eğer çekiliş yapıyorlarsa kesinlikle katılın bir kaybınız olmaz tamamen ücretsizdir.Çekilişe katılma şartları olarak genellikle sayfa beğenisi,yorum etiketi gibi 2 dakikanızı almayacak işler yapmanızı istiyorlar.

Mesela instagramda gezerken şöyle bir sayfaya denk geldim.Adam sayfasında yılbaşına özel çekiliş yapıyor ve katılma şartları gayet basit.

Mesela bu çekilişte adam makyaj malzemeleri dağıtıyor.Bu örneklerden sadece birisiydi.Mesela instagramda arama yerine “yılbaşı çekilişleri” yazarak sayfaların yaptıkları yılbaşı çekilişlerine ücretsiz katılabilirsiniz.Veya aynı şekilde İnstagramda “#yilbasicekilisi” ve “#yılbaşıçekilişi” hashtag’leriyle arama yapıp sayfaların düzenlediği yılbaşı çekilişlerine katılabilirsiniz.Facebookta’da bu tarz aramalar yapıp katılım sağlayabilirsiniz.

Youtube Üzerinden Yapılan Yılbaşı Çekilişleri

Evet arkadaşlar bir diğer yılbaşı çekilişlerinin bulunduğu platform Youtube’dir.Bildiğiniz gibi dünyanın en iyi video izleme sitesi Youtube’dir.Buradan arama yerine “yılbaşı çekilişleri” vb. aratmalar yaptığınızda karşınıza bir sürü yılbaşı çekilişi yapan kanallar çıkacak.Bunları takip ederek aynı şekilde ücretsiz yılbaşı çekilişlerine katılabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bir sürü yılbaşı çekilişi düzenleyen kanallar mevcuttur.Örneğin bunlardan 3. kanal birinciye “Toshiba” laptop veriyor.

Mesela buradaki videoda gördüğünüz gibi kanal yılbaşı çekilişi yapıyor ve ödül olarak oyuncak seti dağıtıyor.Katılım şartları tamamen ücretsiz.Sizlerden para veya benzeri şeyler istemiyor.Hatta fazla zaman bile harcamıyorsunuz.Katılım şartlarını izleyince göreceksiniz.

Alışveriş Siteleri Üzerinden Yapılan Yılbaşı Çekilişleri

Hepsiburada,gittigidiyor vb. büyük alışveriş siteleri de aynı şekilde çoğunlukla yılbaşı çekilişi yapmaktadır.Mesela bunlardan birisi forevernew.com.tr adlı site.Bu sitede 2016-2017 yılına özel yılbaşı çekilişi yapılmaktadır.Çekilişe katılım aşırı kolaydır diyebiliriz.

Öncelikle çekilişe katılmak için buraya giriyoruz.Sonrasında formu doğru bir şekilde dolduruyoruz.İşte hepsi bu kadar.

Formu doldurduktan sonra “Okudum,onaylıyorum” butonuna ve “Kaydet” butonlarına tıklamanız yeterlidir.Ödül olarak Kırmızı renkli dantel bir taç veriyorlar.Bu sadece herhangi bir örnekti.Buna benzer çekiliş yapan bir sürü alışveriş siteleri mevcut.Bu tarz çekiliş yapan siteleri bulabilmek için hepsini teker teker gezmeniz gerekmektedir.Sonuçta ödül almanın da bir emeği olsun değil mi 🙂

Forum Sitelerinde Yapılan Yılbaşı Çekilişleri

1-) Webmastersitesi.com Yılbaşı Çekilişi;

Buraya girerek çekiliş sayfasına gidebilirsiniz ve çekilişin detaylarına bakabilirsiniz.Webmastersitesi.com adı üstünde bir webmaster forumudur.Eğer bu işlerle ilgileniyorum diyorsanız verdiğimiz linke giderek çekilişe katılabilirsiniz.Tabii ki çekilişe katılmak için bazı şartlar var.Bunlardan en önemlisi foruma T.C. numaralı ve Sms onaylı şekilde üye olmaktır.

2-) Wmaraci.com Üzerinden Yapılan Yılbaşı Çekilişleri;

Burası da aynı şekilde webmaster forum sitesidir.Buradaki linkten tüm yapılan çekilişlere bakabilirsiniz.Verdiğimiz linkten yılbaşına özel çekilişler bulabilirsiniz.Mesela bu konuda bir arkadaş yılbaşına özel çekiliş düzenlemiş.Buna katılım sağlayabilirsiniz.

3-) R10.net Üzerinden Yapılan Yılbaşı Çekilişleri;

En iyi webmaster forum siteleri arasında gösterilen r10.net sitesi üzerinde de yılbaşı çekilişleri oluyor.Bu çekilişleri takip etmek için buradaki sayfayı sürekli takip etmeniz lazım.Her an yeni yılbaşı çekilişleri yapılabilir.

Kişisel Web Siteler Üzerinden Yapılan Yılbaşı Çekilişleri

Kişisel web sitelere sahip bazı arkadaşlar bloglarında yılbaşına özel çekilişler düzenleyebiliyorlar.Sizler de bunlara katılmak istiyorsanız iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.Sonuçta çekiliş yapan bir sürü site olduğu için hepsi Google arama motorlarında üst sıralarda bulunmaz.

Evet arkadaşlar yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız.Genel olarak elimden geldiğince ücretsiz yılbaşı çekilişleri düzenleyen siteleri sizlere aktardım.Normalde para karşılığında da çekiliş düzenleyen yerler var.Mesela AVM(Alış veriş merkezleri)’ler.Avm’lerde 50 TL alışveriş yapan yılbaşı çekilişine katılabilir veya 100 TL alışveriş yapanlar yılbaşı çekilişine katılabilir tarzında ilanlar illaki görmüştürsünüz.Lakin onlar para karşılığında yapılan çekilişler olduğu için konumuza eklemedim.

Umarım faydalı olur.Herkese bol şans diliyorum ve inşallah hediyeler ihtiyacı olanlara çıkar diyelim.Bu çekilişlerden arkadaşlarınızın,akrabalarınızın vs. tanıdıklarınızın da faydalanmasını istiyorsanız sosyal medyada bu konuyu paylaşmayı unutmayınız.

Yılbaşı için yeni çekiliş platformları bulduğumda konuya ekleyeceğim.Takipte kalınız…

YORUMLAR

  1. bu seneki çekilişleri yazmayacak mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir